-
Regular price$5.99 USDRegular priceSale price$5.99 USD Save $-5.99 USD (%)Unit priceper
Stainless Steel Sifter
-
Regular price$12.99 USDRegular priceSale price$12.99 USD Save $-12.99 USD (%)Unit priceper
Large Curved Grassy Tunnel
-
Regular price$19.99 USDRegular priceSale price$19.99 USD Save $-19.99 USD (%)Unit priceper
Mushroom Forage Puzzle Toy
-
Regular priceFrom $4.99 USDRegular priceSale priceFrom $4.99 USDUnit priceper
Dried Dandelion Leaves
2 sizes
-
Regular priceFrom $3.99 USDRegular priceSale priceFrom $3.99 USDUnit priceper
Cork Flowers
2 sizes
-
Regular price$8.99 USDRegular priceSale price$8.99 USD Save $-8.99 USD (%)Unit priceper
Freeze Dried Chicken Treats
-
Regular price$9.99 USDRegular priceSale price$9.99 USD Save $-9.99 USD (%)Unit priceper
Willow Wicker Tunnel
-
Regular price$7.99 USDRegular priceSale price$7.99 USD Save $-7.99 USD (%)Unit priceper
Autumn Yum -- Forage Treat Mix (25g)
-
Regular price$8.99 USDRegular priceSale price$8.99 USD Save $-8.99 USD (%)Unit priceper
Loofah Variety Pack (5pcs)
-
Regular price$8.99 USDRegular priceSale price$8.99 USD Save $-8.99 USD (%)Unit priceper
Mini Donut Bites (15-pieces)
-
Regular price$8.99 USDRegular priceSale price$8.99 USD Save $-8.99 USD (%)Unit priceper
Freeze Dried Tofu (vegan)
-
Regular price$15.99 USDRegular price
$18.99 USDSale price$15.99 USD Save $3.00 USD (16%)Unit priceperFlower Path (200g)
-
Regular price$5.99 USDRegular priceSale price$5.99 USD Save $-5.99 USD (%)Unit priceper
Strawberry Treats (4-Pack)
-
Regular price$3.99 USDRegular priceSale price$3.99 USD Save $-3.99 USD (%)Unit priceper
Palm Circle Chew (great for putting treats in!)
-
Regular priceFrom $3.99 USDRegular priceSale priceFrom $3.99 USDUnit priceper
Peas in a Pod (Dental Puzzle Treats)
2 sizes
-
Regular price$7.99 USDRegular priceSale price$7.99 USD Save $-7.99 USD (%)Unit priceper
Dried Apple Bites (100g)
-
Regular price$4.99 USDRegular price
$6.99 USDSale price$4.99 USD Save $2.00 USD (29%)Unit priceperForage Pops (5-pack)
-
Regular price$6.99 USDRegular priceSale price$6.99 USD Save $-6.99 USD (%)Unit priceper
Calendula (75g)
-
Regular price$5.99 USDRegular price
$6.99 USDSale price$5.99 USD Save $1.00 USD (14%)Unit priceperHappy Tummy Premium Forage (30g)
-
Regular price$5.99 USDRegular priceSale price$5.99 USD Save $-5.99 USD (%)Unit priceper
Gold Sand Bath Sifter
-
Regular price$14.99 USDRegular price
$18.99 USDSale price$14.99 USD Save $4.00 USD (21%)Unit priceperCoco Soil Bedding (4L)
-
Regular price$6.99 USDRegular price
$8.99 USDSale price$6.99 USD Save $2.00 USD (22%)Unit priceperNature's Bites Treats (6 flavor pack)
-
Regular price$12.99 USDRegular priceSale price$12.99 USD Save $-12.99 USD (%)Unit priceper
Large Teepee Hut
-
Regular price$15.99 USDRegular priceSale price$15.99 USD Save $-15.99 USD (%)Unit priceper
Veggie Boredom Breaker Bundle (5-pack)